Zdravíme všechny příznivce FK Říčany,

ZAČALO HLASOVÁNÍ V PŘEKVAPTE ŘÍČANY! PROSÍME VÁS O POMOC při HLASOVÁNÍ. V letošním již 7. ročníku Překvapte Říčany máme opět svůj projekt, je to projekt č.5 BEACH HŘIŠTĚ U SPORTOVNÍ HALY. Pokud by se tento projekt realizoval, byl by to další doplněk pro naše tréninky a nejen to! HLASUJTE a předejte prosím tuto informaci dál. Udělejme to pro náš klub, pro naše děti. Ze zkušeností z minulých ročníků víme, že záleží opravdu na každém hlase! VOLIT může každý občan města Říčan starší 15 let!

Číslo a název projektu:

  1. BEACH VOLEJBALOVÉ HŘIŠTĚ U SPORTOVNÍ HALY

Hlasování bude probíhat do konce července. Hlasovat můžete jednou ze tří možností:

  • Řídím Říčany s registrací
  • Portál občana bez registrace
  • Osobní hlasování

více info na prekvaptericany.cz/prekvapte-ricany-vii

DĚKUJEME za hlasování a podporu říčanskému fotbalu!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

#fkricanyfotbal